ما که هستیم

ihome.ir به عنوان جامع ترین وبسایت املاک ایران تنها یک وبسایت معرفی املاک نیست. شما در این وبسایت می توانید علاوه بر یافتن ملکی که کاملا مطابق معیارهای مورد نظر شماست، اطلاعات جامعی نسبت به موقعیت ملک مورد نظر، معابر و سرویس های حمل و نقل عمومی در محدوده این ملک و همچنین جاذبه های دیدنی در محله مورد علاقه تان، به دست بیاورید. با توجه به ارتباطات بین المللی قوی ما در اروپا و آسیا، می توانید ملک مورد نظر خود را در ابعاد بین المللی معرفی و از یافتن مشتری دلخواه خود اطمینان حاصل نمایید.

ما در ihome.ir تلاش می کنیم مرجع مناسبی برای شما باشیم تا در هر شهر و محله ملک مورد نظر خود را با دقیق ترین جزئیات و واقعی ترین عکس ها بیابید. آنچه ما برای شما در Ihome.ir فراهم کرده ایم، سطح نوینی از خدمات آنلاین در حوزه املاک است که بی شک تا به حال تجریه آن را نداشته اید. و البته فراموش نکنید؛ فعالیت ما فقط معطوف به شهر تهران نیست. در وبسایت ما از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور عزیزمان ایران، ملک های بیشماری به نمایش گذاشته شده اند.

محمد حسین رفعت نژاد

مدیر عامل وبسایت ihome.ir

ihome.ir به عنوان جامع ترین وبسایت املاک کشور، در حال حاضر توسط مدیری جوان و پویا اداره می شود. وی به عنوان متخصصی جوان در حوزه استارت آپ، تیمی سخت کوش و پر انرژی را گرد هم آورده است که بجر موفقیت به موضوع دیگری فکر نمی کنند.

از نظر رفعت نژاد، تجربه بین المللی، انرژی وصف ناشدنی و ایمان راسخ به موفقیت در تیم ihome.ir، سه عاملی هستند که سبب شده اند این مجموعه بتواند تاثیرگذارترین وبسایت در حوزه املاک باشد.