شرایط استفاده

تاریخ اجرا 23 ژوئن 2015: -
 1. توضیحات
  • "تاریخ اجرایی"- تاریخ اجرایی شدن قوانین و مقررات این وبسایت
  • "حقوق معنوی مالکیت "- تمام حقوق اعم از انتشار، اختراع، ثبث و طرح ثبت نشده، خزانه اطلاعات، علایم تجاری و کلیه خدمات و نرم افزارهای مربوط به هر کدام از موارد بالا، بعلاوه تمام اطلاعات سری تجاری، حقوق مربوط به مالکیت صنعتی، معنوی و امنیتی در تمام دنیا.
  • "موضوعات"- موضوعات یا در وبسایت ihome.ir تولید و مننتشر شده و یا در اختیار وبسایت قرار گرفته است. برای جلوگیری از شک و شبهه، موضوعات از هر نوع به طور کامل در وبسایت منتشر می شود.
  • "جزییات ثبت نام " - به تمام اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل، سن و آدرس منزل که فرد در زمان ثبت نام آنها را وارد می کند.
  • "خدمات" ارایه این وبسایت به عنوان پرتال املاک و مستغلات.
  • "غیر قابل قبول" - تمامی مواردی که با استناد به قوانین هر کشوری که به این وبسایت دسترسی داشته باشد و از انواع زیر به شمار رود:
  1. غیرقانونی، غیر اخلاقی، مستهجن، نژادپرستانه، آزاردهنده، توهین آمیز، برهنه نگاری، کذب، غیر قابل استناد، گمراه کننده، نقض کننده حقوق شخص سوم( در هر نوع و بدون محدودیت و با هر گونه حقوق معنوی مالکیت)
  2. شکستن هر یک از قوانین، اصول و استانداردها و کد های اجرایی
  3. شکستن قانون، شامل استفاده بدون محدودیت از سلاح گرم، حیوانات و نوشابه های الکلی؛
  4. ممکن است به اعتبار ihome.ir صدمه وارد نماید.
  • "کاربر"- هر آنکس که از این وبسایت استفاده کند.
  • "وبسایت"- وبسایت ihome.ir به آدرس www.ihome.ir
  • "ihome "- وبسایتی ایرانی به مدیریت محمد حسین نژاد و به آدرس پستی...
 2. شرایط و مقررات برای کاربران
  1. کاربر برای ثبت نام در این وبسایت الزام به ارایه اطلاعات درست، دقیق و کامل خود را دارد و در صورت هرگونه تغییر اطلاعات شخصی (به جز سن) در هر زمان و برای استفاده از خدمات آتی سایت ملزم به تصحیح آن در وبسایت می باشد.
  2. کاربر در هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام ضمانت می دهد که حداقل هجده سال سن دارد و از نظر قانونی واجد شرایط تعهد به قرارداد است.
  3. وبسایت ihome.ir این حق را برای خود قایل می شود تا بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربر را حذف کند و یا از انتشار مطالب کاربر جلوگیری کند.
  4. جزییات اطلاعات شخصی کاربر در هنگام ثبت نام در وبسایت توسط ihome.ir ذخیره می شود اما به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نمی گیرد و یا با هدفی بی ارتباط با اهداف وبسایت استفاده نخواهد شد.
  5. وبسایت ihome.ir در هنگام استفاده کاربر از این وبسایت فایلی را برای وی می فرستد. این فایل باعث می شود تا وبسایت بتواند رایانه کاربر را شناسایی کرده و نوع رفتار کاربر نسبت به وبسایت را ارزیابی کند. و نیز فضاهای مورد علاقه کاربر را برای سهولت استفادههای آتی وی بررسی نماید. این فایل وبسایت ihome.ir را قادر به شناسایی کاربر نمی سازد و نیز وبسایت متعهد است از این اطلاعات فقط در راستای ارتقای وبسایت ihome.ir استفاده نماید. همچنین کاربر می تواند از دریافت فایل خودداری کند و در این صورت کاربر قادر نخواهد بود از بعضی از قسمتهای وبسایت استفاده کند.
  6. کاربر در اینجا متعهد می شود به وبسایت ihome.ir اجازه تام دهد تا از اطلاعات وی برای خبررسانی فایلهای ویژه، ابرازتمایل شخص سوم به اعلامیه های کاربر و دیگر اهداف مرتبط تجاری، استفاده نماید. وبسایت ihome.ir متعهد می شود تا همانطور که در قرارداد قید شده است از اطلاعات شخصی کاربر استفاده دیگری بجز موارد فوق به جز زمانیکه بر طبق قانون و بر اساس درخواست مقامات قضایی کشور موظف گردد.
  7. اگر کاربر به هیچ عنوانی تمایلی به استفاده از اطلاعات شخصیش توسط وبسایت ندارد باید قبل از ثبت نام، وبسایت را ترک نماید.
  8. اگر کاربر تمایلی به دریافت اطلاعیه های مربوط به موارد تجاری مشابه از سمت وبسایت نداشته باشد باید در هنگام ثبت نام ایمیلی با عنوان خروج از لیست دریافت کنندگان را به وبسایت فرستاده و عدم تمایل خود را اطلاع دهد.
  9. وبسایت ihome.ir اختیار تام دارد تا هر زمان به نامناسب بودن رفتار کاربر مضنون شود حساب کاربری کاربر را معلق یا لغو کند. در چنین زمانی وبسایت ihome.ir ایمیلی را برای هشدار به کاربر می فرستد تا کاربر برای ثبت نام مجدد اقدام ننماید.
  10. برای برطرف کردن هرگونه ابهامی، وبسایت ihome.ir تنها ارایه دهنده خدمات است و نه کالا.
  11. وبسایت ihome.ir مالک کلیه حقوق معنوی مربوط به وبسایت و خدمات اریه شده توسط این وبسایت شامل طرح، نوشته ها، گرافیک و انتخاب و تنظیم آنهاست.
  12. وبسایت ihome.ir اطلاعات مربوط به سو استفاده از حقوق معنوی و بروز جعل سند را دریافت می کند و با اینکه کاربر نمی تواند وبسایت ihome.ir را در هنگام بروز چنین شرایطی ذینفع بداند، وبسایت ihome.ir از تمام کاربران خود درخواست می کند تا در صورت برخورد و مشاهده چنین رفتاری به سرعت به وبسایت اطلاع دهند.
  13. از کاربران درخواست می شود تا در صورت مشاهده رفتار نادرست از سوی دیگر کاربران به وبسایت ihome.ir ایمیل بفرستند.
  14. محدودیتهای زیر شامل تمام کاربران می گردد:
   1. کاربر متعهد می شود تا از بارگذاری و فرستادن هر نوع فایل و اطلاعاتی که باعث ایجاد اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در انجام فعالیت وبسایت و ارایه خدمات می شود، جدا خودداری کند.
   2. کاربر متعهد می شود تا از هیچ نرم افزاری برای ورود به وبسایت و دریافت خدمات استفاده ننماید.
   3. کاربر متعهد می شود که از خدمات وبسایت تنها برای استفاده شخصی و به عنوان مشتری و یا مشاور آژانس مسکن و وارد کردن فایلهای خانه برای فروش و اجاره و رهن استفاده نماید.
   4. کاربر متعهد می شود بدون اطلاع وبسایت اقدام به مهندسی معکوس و کپی کردن اطلاعات وبسایت ihome.ir ننماید.
   5. کاربر متعهد می شود از خدمات وبسایت برای فعالیتهای غیرقانونی و غیر اخلاقی و آسیب رسان استفاده نکند.
   6. کاربر متعهد می شود از خدمات ارایه شده در وب سایت انجام هر گونه تخطی از قوانین و مقررات وبسایت استفاده ننماید.
   7. کاربر متعهد می شود از هیچکدام از هشدارها و اخطارهای مربوط به حق نشر تخطی نکند.
   8. کاربر متعهد می شود از انتشار هرگونه اطلاعاتی که به تخطی از قوانین و مقررات وبسایت منجر شود پرهیز نماید.
   9. کاربر متعهد می شود در علاقهمندیها ی دیگر کاربران وبسایت و خدمات دخالت نکند.
   10. کاربر متعهد می شود از اطلاعاتی که دارای حق نشر هستند بدون اجازه صاحب آن استفاده نکند.
   11. کاربر متعهد می شود در زمان استفاده از وبسایت و خدمات رفتار سواستفاده گرانه و اهانت آمیز انجام ندهد.
  15. با انتشار مطالب در وبسایت ihome.ir، کاربر دارای حق عمومی و اجازه استفاده، تولید، انتشار، نمایش و بازنگری مطالب در وبسایت ihome.ir می شود و وبسایت به کاربر هیچ وجهی به عنوان حق عضویت پرداخت نمی کند و حق کامل تغییر، حذف و بازنگری مطالب را برای خود قایل می شود. کاربر همچنین متعهد می شود تمام حقوق وبسایت ihome.ir را به رسمیت بشناسد.
  16. وبسایت ihome.ir به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مرتبط را در وبسایت منتشر و استفاده کنند منوط بر اینکه مطالب غیرقانونی، غیراخلاقی، تهدیدآمیز یا انتقادی نباشند.
 3. محدودیت مسئولیت
  1. وبسایت ihome.ir مسؤلیت هرگونه ضرر غیرمستقیم، تصادفی، از دست دادن سود، درآمد، اطلاعات و یا شهرت و اعتبار حرفه ای کاربران را به عهده نمی گیرد.
  2. در حالیکه وبسایت ihome.ir تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا وبسایت را از آلودگی به ویروس در امان دارد. اما در هر حال به کاربر توصیه می شود که تمام نکات ایمنی را پیش از دانلود اطلاعات از وبسایت به دقت بررسی کنند.
  3. وبسایت ihome.ir مسؤلیت تایید صحت اطلاعات موجود در وبسایت را به عهده ندارد و در صورتیکه کاربر بر اساس اطلاعات دریافتی از وبسایت اقدام به داد وستد مالی نماید، در قبال زیان احتمالی مسؤلیت کامل خواهد داشت.
  4. وبسایت ihome.ir به هیچ عنوان مسؤلیت وقفه در سرویس دهی وبسایت، چه با قصد قبلی و یا تصادف را بر عهده نمی گیرد.
  5. وبسایت ihome.ir به هیچ عنوان عدم موفقیت در اجرای تهداتش را در صورت بروز وقفه در روند اجرای نرم افزار و فراهم نبودن خدمات(مستقیم یا غیر مستقیم) به عهده نمی گیرد.
  6. وبسایت ihome.ir به هیچ عنوان پیامدهای ناشی از ارتباط کاربر با دیگر سایتها از طریق لینکهای دیده شده در وبسایت ihome.ir را برعهده نمی گیرد.
  7. هیچکدام از موارد مطرح شده در قوانین فوق امکان پیشبینی یا پیگیری به وقوع پیوستن مرگ ویا ایجاد جراحت کاربر را بر اثر بی توجهی وبسایت ihome.ir و یا عوامل دست اندکار این سایت، شامل نمی شود.
  8. مهم نیست چه تعداد ادعای خسارت اعلام گردد و مبنای این ادعاها بر چه اساس شکل گرفته باشد. بیشترین میزان خسارتی که وبسایت ihome.ir در هنگام زیان مستقیم کاربر( ویا دیگر زیانها در صورتیکه میزان این ضرر در بند 3.1-3.6 و دیگر بندها مطرح نشده باشد) و در صورتیکه این اعلام خسارت در قرار داد طرح شده باشد، میزان غرامت به بیش از دو برابر ارزش مبلغ پرداخت شده از سوی کاربر به وبسایت نخواهد بود.
 4. ضمانت و تعهدات
  1. وبسایت ihome.ir ضمانتی در قبال صحت و به روز بودن اطلاعات موجود در وبسایت ندارد و همچنین مسؤلیتی را در قبال نوع استفاده کاربر از اطلاعات موجود در وبسایت نمی پذیرد.
  2. مطالب موجود در سایت با توجه به نیاز انفرادی کاربر نگاشته نشده است و از مسؤلیتهای هر کاربر است که پیش از شروع کنشهای مالی و تصمیمگیری در ارتباط با مناسب بودن اطلاعات موجود در راستای اهداف شخصی اش خطرات احتمالی را نیز در نظر بگیرد.
  3. هر ضمانتنامه دیگری که به نوعی بیان و متصور شده باشد، چه قانونی و غیره شامل وبسایت ihome.ir نمی شود.
  4. کاربر موافقت خود مبنی بر بری دانستن وبسایت ihome.ir از تمامی مسؤلیتها، ادعاها و مخارجی که خارج از قرارداد با کاربر است را اعلام میکند.
 5. کلیات
  1. بر اساس بند 5.2 این قرارداد و دیگر مکتوبات شرکتی میان وبسایت ihome.ir و کاربر به منزله قرارداد رسمی بین طرفین است و بر همین اساس هیچ یک از طرفین نوعی دیگر از مفاد مکتوب را به رسمیت نخواهند شناخت مگر اینکه به وضوح در همین قرارداد ذکر شده باشد. هیچ جمله ای در بند 5.1 طرفین را از قبول مسؤلیت کذب در توضیحات مبری نمی داند و نیز مسؤلیت رفع هرگونه اشتباه یا کوتاهی سهوی بر عهده طرفین است در صورتیکه حل این مشکل از قدرت طرفین خارج باشد، به دادگاه مربوطه و یا مقام ارجح واگذار می شود.
  2. وبسایت ihome.ir این حق را دارد که در طول زمان شرایط و قوانین تجاری خود را تغییر دهد. تاریخ اجرایی قرارداد در بالای آن قید شده است. کاربر قبل از استفاده مجدد از وبسایت باید تاریخ اجرایی را در نظر بگیرد. اگر تاریخ اجرایی تغییر کرده باشد کاربر باید شرایط و قوانین جدید را کاملا مطالعه کند و در صورت پذیرفتن قوانین جدید از وبسایت استفاده کند.
  3. اگر قسمتی از این قرارداد از نظر قانونی به هر دلیل مشکل داشته باشد، حذف خواهد شد و باقی قرارداد اجرا خواهد شد.
  4. وبسایت ihome.ir این حق را دارد که تمام یا برخی از حقوق و اختیارات خود را زیر مجموعه این قرارداد بداند.
  5. کاربر نمی تواند بدون مجوز از طرف وبسایت ihome.ir حقوق و اختیارات خود را به عنوان بخشی از قرارداد درآورد.
  6. هر هشدار یا اطلاعیه از طریق آخرین آدرس محل سکونت و آدرس ایمیلی که در اطلاعات شخصی کاربر ذخیره شده است در اختیار وی قرار می گیرد. از وظایف کاربر است تا در صورت تغییر آدرس محل سکونت و ایمیل به سرعت آنرا در اطلاعات شخصی اش تغییر دهد. در پی هشدارهای ایمیلی که بدون جواب می مانند، ایمیل همانند دیگری پس از 24 ساعت مجددا فرستاده می شود و در پی هشدارهای پستی بی جواب 72 ساپست دوم صورت خواهد گرفت.
  7. وبسایت ihome.ir مسؤلیت ضرر و زیان طرف دیگر در صورتی که بر اثر دیرکرد، عملکرد اشتباه، رخداد خارج از اختیارات و کنترل وبسایت، خواست خداوند و مقررات دولتها و مقامات بلندپایه ملی باشد را نمی پذیرد.
  8. هرگونه دیرکرد و اشتباه از طرف وبسایت ihome.ir در اجرای هر قسمت از قرارداد و حقوق کاربر به عنوان مستثنی آن بند و حقوق کاربر شناخته و اعمال می شود.
  9. عناوین برگزیده شده برای هر بخش از این قرارداد صرفا برای سهولت خوانش قرارداد بوده و ویژگی ساختاری خاصی ندارد.
  10. این قرارداد بر اساس قوانین دولت ایران نوشته شده است و طرفین این قرارداد را خارج از دادگاه عالی ایران تایید و اجرا خواهند کرد؛ با این استثنی که در هر زمان که حقوق معنوی مالکیت وبسایت ihome.ir به هر صورتی به مخاطره بیافتد از طریق ارجا به دادگاه عالی ایران مرتفع خواهد شد.